Дадоха на рефер от Благоевград Беласица-Спартак Пл

От Съдийската комисия към БФС обявиха съдийските назначения за 16-ия кръг във Втора лига. Лидерът Септември приема Монтана в любопитен мач, който ще бъде ръководен от Християна Гутева.

Друг интересен мач от кръга – Марек срещу Янтра, който е поверен на Денислав Сталев.

Ето всички съдийски назначения:

3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч.

Марек Дупница - Янтра Габрово

ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов

4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски               

СН:    Антон Янков Терзиев    

 

3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч.

Черноморец Бургас - Спортист Своге

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Венелин Павлов Иванов

4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев               

СН:    Радослав Тодоров Станев    

 

3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч.

Бдин Видин - ЦСКА 1948 II

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Радостин Николов Бодуров

4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов               

СН:    Иво Величков Боев    

 

3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч.

Беласица - Спартак Пловдив

ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов

4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов               

СН:    Владимир Йорданов Владимиров   

 

3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч.

Добруджа - Струмска слава

ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов

4-ТИ:    Тодор Недялков Киров               

СН:    Красимир Иванов Василев    

 

3 ноември 2023 г., петък, 17:30 ч.

Дунав Русе - Черноморец Балчик

ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков

4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев               

СН:    Тихомир Георгиев Боболов    

 

7 ноември 2023 г., вторник, 12:15 ч.

Септември София - Монтана

ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова

4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева               

СН:    Валентин Желев Добрев    

 

7 ноември 2023 г., вторник, 14:30 ч.

Спартак Варна - Лудогорец II

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Мартин Викторов Михайлов

4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров               

СН:    Живко Герганов Недялков

    

7 ноември 2023 г., вторник, 14:30 ч.

Марица Пловдив - Литекс

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Асен Крумов Крумов

4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов               

СН:    Ивайло Серьожев Лазаров