Дадоха на Ивайло Стоянов голямото дерби на Втора лига

Дербито на 22-ия кръг във Втора лига между Хебър и Етър беше поверено на международния ни съдия Ивайло Стоянов. Двата отбора делят първото място в касирането с равен брой точки – 43. Мачът е тази неделя, 12 декември, от 12:00 часа на стадион „Бенковски“ в Пазарджик. 

Ето и всички съдийски назначения за срещите от 22-ия кръг във Втора лига:

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ФК Марек 1915 – ОФК Янтра 2019
ГС: Стефан Атанасов Гурков АС1: Ивелин Иванов Рашев АС2: Костадин Иванов Керацов
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Николай Георгиев Нанев

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
Септември Симитли – Миньор Перник
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Светослав Колев Енчев АС2: Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ: Георги Иванов Иванов
СН: Иван Богданов Кюркчиев

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II – ФК Созопол
ГС: Мартин Живков Великов АС1: Владимир Йорданов Йорданов АС2: Калин Валентинов Киров
4-ТИ: Калоян Красимиров Цветков
СН: Радослав Тодоров Станев

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 – Спортист 2009
ГС: Станимир Георгиев Тодоров АС1: Даниел Милков Ников АС2: Михаел Николаев Денчев
4-ТИ: Иван Руменов Христов
СН: Красимир Иванов Василев

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ФК Литекс Ловеч – ПФК Монтана 1921
ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Теодор Пешев Петров АС2: Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ: Борис Борисов Попов
СН: Йордан Иларионов Дурчев

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
Спартак 1918 – ПФК Септември Сф
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров
СН: Тихомир Георгиев Боболов

12 декември 2021 г., неделя, 12:00 ч.
Хебър 1918 – ФК Етър ВТ
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ: Геро Георгиев Писков
СН: Стефан Спасов Иванов

12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Левски Лом 2020 – Ботев Пд II
ГС: Никола Павлов Петров АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Стилян Стоянов Колев
СН: Ивайло Серьожев Лазаров

12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч.
ЦСКА 1948 II – ФК Струмска слава 1927
ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Георги Димчев Великов АС2: Андрей Венков Николов
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев
СН: Камен Михайлов Алексиев