ЦСКА 1948 прекърши Марек с два гола за минута

Марек загуби с 0:2 от ЦСКА 1948 в контролен двубой, игран на Спортния комплекс в Правец. Точни за "армейците" бяха Ангел Бастунов с хубав нисък изстрел от границата на наказателното поле в 9-ата минута и Галин Иванов от дузпа само 60 секунди по-късно.

„Червените“ доминираха през по-голяма част от първото полувреме, като освен двата гола, положения за гол се откриха пред Топузов и Йосков, но те не бяха достатъчно точни в завършващата фаза. За Марек пък се откри добър шанс за гол пред Илиев, но плътния му изстрел бе спасен от вратаря на ЦСКА 1948 Тодоров. През втората част нови попадения не паднаха.

Дупничани използваха по-широк кръг от състезатели в тази контрола, докато старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Киров заложи на по-голяма част от играчите, които до момента виждаме по-често в Първа лига.