Чавдар с инфарктна победа над Костинброд

Чавдар Етрополе се наложи с 3:2 над ОФК Костинброд с гол в 89-та минута. Срещата бе от 3-ия кръг на Фаза 2 в Югозападната Трета лига.
Резултата на стадиона в Етрополе бе открит от Тони Стоичков след изпълнение на пряк свободен удар в 1-та минута. Костинбродчани бързо се върнаха в срещата, след като в 18-та минута Дани Васев изравни. В 37-та минута етрополци отново излязоха напред в резултата след попадение на Николай Ботев. При 2:1 завърши и първото полувреме.
В 69-та костинбродчани отново ликуваха. След изпълнение на ъглов удар, Теодор Милошев се оказа най-съобразителен при разбъркване и върна надеждите на нашите момчета. Така се стигна до 89-та минута, когато Андон Гущеров попари костинбродчани след изпълнение на пряк свободен удар.
В следващият кръг възпитаниците на старши треньора Христо Коилов приемат лидера във класирането Марек Дупница, а Чавдар гостува на Марек.