16-годишен юноша на Левски от Благоевград бележи при дебюта на Мъри Стоилов(ВИДЕО)

евски победи Спортист Своге с 2:1 в контрола при повторния дебют на Станимир Стоилов начело на тима. В средата на първото полувреме на два пъти гредата спря "сините" от попадения след изстрели на Билал Бари и Здравко Димитров. В началото на втората част столичани поведоха след гол на Георги Миланов (53) от дузпа, а малко по-късно 16-годишният Любомир Тодоров удвои преднината на домакините, а в заключителните минути на двубоя Иво Харизанов с глава оформи крайния резултат.

Любомир Тодоров е от Благоевград,юноша на Пирин 2001 е.  Има три години в благоевградската школа, откритие е на Ромео Николов. През февруари подписа първи професионален договор с Левски за 3 години.

Само преди десетина дни вкара два гола за юношите на сините в Елитната група до 17 години срещу Пирин Благоевград. Тогава момчетата на Петър Карачоров спечелиха със 7:0.

Друг футболист от Благоевград - Радослав Цонев ,пък изведе Левски с капитанската лента.Преди първия съдийски сигнал Станимир Стоилов бе посрещнат с бурни овации от публиката.