Вихрен вкара 5 на Оборище, 15 годишен бележи за победата

Отборът на Вихрен Сандански победи с 5:1 Оборище Панагюрище в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и най-убедителната победа за възпитаниците на Емил Велeв тази пролет и идва във възможно най-подходящия момент за отбора.

В заключителните минути на първата част Александър Якимов и Веселин Минев вкараха две попадения,които до голяма степен решиха мача. През втората част на два пъти се разписа бившият национал Димитър Макриев, а дебютния си гол реализира и 15-годишният талант Емил Найденов. В края на срещата Васил Тачев вкара пък почетното попадение за гостите от Оборище.

В класирането Вихрен е на 17-та позиция с 31 точки, а Оборище е на 5-то място с 62 точки. В следващия кръг Вихрен гостува на аутсайдера Левски Чепинци, а Оборище приема ФК Кюстендил.