Вихрен навакса 2 гола пасив и обърна дубъла на Левски

Вихрен Сандански победи с 3:2 дубъла на Левски в среща от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига -група 2. Отборът от Сандански показа характер и навакса два гола пасив в мача. Антоан Василев откри в 9-тата минута, а Васил Василев вкара и втори гол в 27-та минута за сините. Руслан Иванов намали на 1:2 след още 6 минути, а португалецът Флавио Карвальо с два гола донесе победата на гладиаторите. Той се разписа в 41-та и 73-та минути. Това бе втора победа за тази седмица за Вихрен,след като в сряда възпитанците на Ивайло Василев биха като гост и Пирин Разлог в отложен мач.

Вихрен продължава битката за Втора лига,като има само една загуба от началото на първенството. В следващия кръг отбора от Сандански гостува на ЦСКА-София -2, а дубълът на Левски приема Пирин Разлог.