Вихрен нанесе първа загуба на ФК Кюстендил като гост

Отборът на Вихрен победи с 1:0 ФК Кюстендил в среща от 7-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе и първа загуба за ФК Кюстендил далече от дома, при четвъртото гостуване за сезона. А срещата спокойно може да бъде определениа за дерби , тъй като играха втория срещу третия в групата.

Домакините можеха да поведат още през първото полувреме ,но удариха две греди чрез Милен Златков и Пейчев. Тази на Златков бе директно то ъглов удар.Единственото попадание в срещата отбеляза влезли якато резерва юноша Йордан Харизанов през второто полувреме.  Малко по-късно той можеше да вкара и втори гол, но се засуети в наказателното поле. Минута преди края Мартин Газиев със страхотен удар от фаул можеше да изравни, но Ферди Мюмюнов показа страхотен рефлекс и спаси. След края на срещата и щаба, и футболистите на гостите грабнаха рефера Димитъ Димитров. Те имаха претенции, че въпреки назначените три минути допълнително време се играло наполовина....