В Марек: Не се притесняваме от Чавдар

Последният мач за тази за Марек като че ли се оказва и най-важният. Дупничани гостуват на Чавдар Етрополе в четвъртък от 14.00 часа в отложена среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига. Отборът от Етрополе в класирането е най-близо до водача Марек и не крие амбициите си да спечели първото място. Такава е задачата и пред дупнишкия тим, за това директният сблъсък се явява стратегически.Двата отбора поспестиха сили в изминалия кръг, но ще хвърлят всичко най-добро в четвъртък.

„Задължително ще сме концентрирани за този мач и ще се опитаме да победим. Нямаме притеснения. Очакваме мача, готови сме“, отсече треньорът на Марек Танчо Калпаков.

В първия сблъсък през сезона дупничани победиха на свой терен с 2:0. В редиците на Чавдар (Етр) са и двама доскорошни играчи на Марек – Христо Каймакански и Тони Стоичков.Главен съдия на срещата ще бъде Ивайло Ненков от София с асистенти Димитър Добромиров и Красимир Миланов също от столицата.