Юношите на Пирин със загуби от ЦСКА-София и Славия за купата на БФС

ЦСКА-София U18 победи като гост Пирин (Благоевград) в мач за Купата на БФС. Първото полувреме започна отлично за гостите, които поведоха още в 7-ата минута с попадение на Мартин Сотиров. В 39-ата минута домакините си отбелязаха автогол и така двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:2.

През втората част момчетата на Добромир Митов продължиха да контролират срещата, но след час игра Пирин намали на 1:2 чрез Красимир Тодоров. Все пак в 73-ата минута логичното се случи  и рожденникът в днешния двубой Марк-Емилио Папазов оформи крайното 3:1 в полза на ЦСКА-София с красиво попадение.

При юношите до 16 години орлетата загубиха за Купата от Славия с 2:4.Головете за Пирин отбелязаха Мерт Дурмуш и Алесандро Николов.