Юношите на Пирин с тежка загуба в Елитната група

Юношите на Пирин Благоевград загубиха тежко с 1:5 от Черно Море в среща от 3-ия кръг на Елитната група до 17 години. Това бе и първо домакинство за сезона за малките орлета, след две поредни гостувания.
Хеттрик за гостите отбеляза Мартин Минчев. Той откри резултата още в 3-тата минута, а малко по-късно Иван Тасев от Пирин изравни. До края на първото полувреме Черно море дръпна с два гола след попадения на Велислав Василев и Мартин Минчев от дузпа.

През втората част Минчев вкара четвърти гол за „моряците“, а крайният резултат бе оформен от Денислав Ангелов. В класирането Пирин е с актив от само една точка и на 13-то място. Черно Морек пък е на 5-то с 6 точки.

Другият отбор от Югозапада - Марек също загуби тежко в този кръг. Момчетата на Анжело Кючуков загубиха с 0:5 като гост на Славия.