Юношите на Пирин Бл с равенства в Елитните групи

Юношите на Пирин Благоевград до 19 години завършиха наравно 0:0 с Локомотив Пловдив в среща от 7-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Гостите удариха греда през първото полувреме чрез Мариян Тонев, а след почивката на два пъти орлетата имаха претенции към рефера Християна Гутева за неотсъдени дузпи. Любопитен факт е, че красавицата за втори път свири на юношите на Пирин у дома в общо четири домакинства до момента. Това бе и първо равенство за юношите на Пирин в Елитната група тази есен.

Със спечелената точка малките орлета са на 6-то място с актив от 13 точки, а Локомотив е на 14-то място с актив от 3 точки.

Юношите на орлетата до 17 години завършиха пък 1:1 с Левски Раковски в среща от 7-ия кръг на другата ни елитна група. Орлетата на Венцислав Гочев са предпоследни, без победа и с актив от само 2 точки.