Струмска слава удари Спортист в Радомир

Струмска слава постигна победа с 3:1 срещу новака Спортист (Своге) на тежкия терен заради дъжда в Радомир. Момчетата на Владимир Димитров обаче все пак показаха характер и веха трите точки в срещата от 8-ия кръг на Втора лига. Това бе втора,но много важна победа за отбора от Радомир от началото на сезона.

След този мач Славата е на 10-ото място с актив от 8 точки, докато "шоколадите" са на 12-ата позиция с актив от само 6 пункта.

Александър Аспарухов откри за домакините в 35-ата минута, а гостите стигнаха до изравнителен гол седем минути след това, който бе дело на Томи Костадинов.

С попадения на Георги Иванов в 58-ата минута и Ивайло Стоянов от дузпа в 85-ата минута обаче домакините взеха ценния успех.

По традиция целия отбор след мача се събра в местно заведение и отпразнува победата.