Струмска слава с класика срещу Добруджа

Струмска слава разгроми с 3:0 Добруджа в мач от 25-ия кръг на Втора лига, който се проведе в Радомир. Това бе втора поредна победа за момчетата на Юри Васев,които преди седмица биха и Литекс в Ловеч с 1:0.

Домакините откриха резултата с точен изстрел на Борислав Николов в 21-ата минута. Четири по-късно Цветомир Цанев удвои и на практика леши мача.През второто полувреме „радомирци" владееха инициатиавата отново и в 60-а минута Богдан Костов се откъсна от защитата и влезе в наказателното поле на гостите,но бе повален и тогава се стигна до дузпа,която бе реализирана от Георги Янев. До края домакините имаха още възможности за гол,но не ги  реализираха.

С този успех тимът от Радомир се изкачи на седма позиция, докато поражението изпрати Добруджа в зоната на изпадащите отбори.