Струмска слава победи в контрола Локо Пд

Локомотив Пловдив загуби втората си проверка по време на лагера в Говедарци. След победата над Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в сряда, днес "черно-белите" отстъпиха с 2:3 на Струмска слава (Радомир), който заема 13-то място във Втора лига.

През първата част двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0.
В началото на втората част Струмска слава успя да поведе с 0:2 след голове Стоян Георгиев. И двете попадения бяха след асистенции на Александър Аспарухов. Влезлият като резерва Серджо Телес успя да намали резултата за 1:2. Футболистите на Струмска слава възстановиха преднината си в 80-та минута за 1:3 след гол на неостаряващия Петър Димитров.. В самият край на двубоя Димитър Везалов оформи крайното 2:3 след като засече топката с глава след корнер.