Струмска слава навакса 2 гола пасив и измъкна точка срещу Черноморец

Струмска слава взе точка от на практика почти загубен мач, след като стопи изоставане от 0:2 срещу Черноморец Балчик в Радомир и в крайна сметка стигна до равенство 2:2.

Това се случи в мач от 19-ия кръг на Втора лига.В него домакините от Славата бяха абсолютни фаворити за успеха, но така и не го постигнаха.След ремито Струмска слава е 5-и в подреждането с актив от 29 точки, докато гостите от Балчик са в зоната на изпадащите, на предпоследното 17-о място с актив от 16 точки.

Касиано Бузон вкара два гола за тима от Балчик с които гостите поведоха с два гола чист аванс, след като кариоката се разписа в 45-ата и 55-ата минути.

Слави Косов намали в 84-ата минута, а Антонио Ласков от дузпа в 92-ата минута донесе точката на домакините.