Станислав Костов с важен гол и контузия в Кипър(ВИДЕО)

Бившият нападател на Левски Станислав Костов вкара страхотен гол при победата на неговия Олимпиакос Никозия с 4:2 над АЕЛ Лимасол в първи полуфинал за Купата на Кипър.

29-годишният българин започна като титуляр и бе заменен в 44-ата минута от Василис Манцис, след като получи разтежение.

Олимпиакос поведо още в първите секунди на мача с гол на Омар Хани. Костов удвои преднината на своя тим в 35-ата минута, засичайки топката от воле. В 43-ата минута Марко Адамович върна АЕЛ в мача.

В добавеното време на първата част Хани се разписа за втори път в мача, за да увеличи отново преднината на Олимпиакос на два гола. Втората част започна силно за Олимпиакос и Стефанос Хараламбус вкара за 4:1. Крайният резултат оформи Раян Маее в 90-ата минута.

В другия 1/2 финал Анортозис надви АПОЕЛ Никозия с 1:0.