Спартак Склаве и Левски Крупник не се победиха в здрав мач

Спартак Склаве и Левски Крупник завършиха наравно 1:1 в здрав мач от 8-ия кръг на А ОГ Благоевград -Зона Струма.

В 15-та минута Ивайло Спасов отбеляза гол за гостите от Крупник след центриране от корнер и  разбъркване в наказателното поле. След това последва натиск на домакините, като вратаря на Левски Алекс Тодоров направи няколко добри спасявания.В 45-а минута с директни червени картона бяха изгонени Марио Самуилов от Левски Крупник и играч на домакините.

Второ полувреме започна с натиск на домакините, които редуваха положение след положение и  след час игра Чолтеев изравни с глава,след центриране от ъглов удар на Атанасов.

В 88-та минута Ивайло Спасов  от гостите след добро центриране отдясно на Даниел Петров уцели десния страничен стълб. В крайна сметка двата отбора си поделиха по една точка. През следващата седмица предстоят местни избори и кръг от А ОГ Струма няма да има.