Септември Симитли би дубъла на Левски в голяма драма

Септември Симитли победи с 3:2 дублиращият отбор на Левски  в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига -група 2. Мачът ще бъде запомен с голямата драма в края на срещата,като в последната минута двата отбора си размениха по един гол. Неостаряващият Владислав Златинов откри за домакините, а в края на полувремето Калоян Петков идравни за сините.

В 70-татата минута Септември поведе отново след попадение на влезлия като резерва минута по-рано Димитър Благов от дузпа. Самият той спечели дузпата за отбора си ,която бе оспорвана бурно от възпитаниците на Елин Топузаков. Те имаха претенции,че преди нарушението в наказателното поле,Благов е ударил бранител,който остана да лежи на земята, а главният съдия Николай Ангелов не спря играта и футболистите заформиха меле. Ангелов вдигна само един жълт картон и успокои страстите. В последната минута Калоян Стрински вкара изравнителен гол след страхотен удар от десетина метра с левия крак. В ответната атака,след центриране от фаул и разбъркване в наказателното поле Лъчезар Дафков донесе драматичната победа на отбора от Симитли.