Септември победи Велбъжд в мач с 3 гола и 5 червени картона(СНИМКИ )

Септември Симитли победи трудно с 2:1 Велбъжд Кюстендил в среща от 24-ия кръг на Югозападната трета лига. Победата на домакините донесе Влади Каптиев в последната минута. За него това бе и втори гол в мача. През първото полувреме двата отбора не си вкараха голове и всичко по интересно в мача стана след почивката. Но за отбелязване е ,че само след 20 минути игра гостите от Кюстендил останаха с човек по-малко. Директен червен картон получи Бубакар Хайдара. А заради протестите съдията Стоян Арсов изгони и наставника на Велбъжд Иван Маринов, и помощника му Радостин Джогански.

Най-напред Каптиев откри за Септември , а малко по-късно гостите изравниха след грешка на вратаря Узунов чрез Барлей Жозеф. Секунди преди края Каптиев вкара за Септември, веднага след това реферът вдигна още два червени картона-на Лъчезар Дафков от домакините и Драгослав  Драганов от Велбъжд .