Септември и Миньор Пк с атрактивно реми при юношите

Септември Симитли направи 2:2 като домакин на Миньор Перник  в среща от първенството на Зона София при юношите старша възраст играна на стадиона в село Крупник..

Домакините поведоха в 55-тата минута  чрез Иван Костадинов, а 10 минути  по-късно същият играч отбеляза втори гол за Септември.Последваха още ситуации пред вратата на гостите,но домакините не се възползваха.След наивни грешки в защита между 75 та и 80-тата минута последваха 2 бързи попадения за гостите . Те бяха дело на Павел Димитров и Чавдар Славков. Първият ,след завръщането си от САЩ има вече двуцифрен брой попадения и е крайно време да бъде забелязан и  от наставника на мъжката формация на Миньор Христо Янев.

Отборът от Симитли е този който трябва повече да съжалява за пропуснатата победа,след като отно допусна лесни голове и пропусна да отбележи повече от създадените положения.