Септември-2

Чавдар с нова победа у дома

Чавдар (Етрополе) се надви втория отбор на столичния Септември с 2:0. Двубоят е от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига. Заслужена победа за домакините с оглед случилото се на терена през 90-те минути.

Надежда пречупи дубъла на Септември

Отборът на Надежда Доброславци победи с 2:1 дубълът на Септември и продължи със силините си игри през пролетта. Срещата бе от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.

ФК Кюстендил с първа пролетна победа

ФК Кюстендил прекъсна серията си от два последователни мача без победа през пролетния полусезон и записа изразителен успех над дублиращия отбор на Септември (София).

Пирин Рз с нова победа у дома

Пирин Разлог победи с 3:1 дубълът на Септември София в среща от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и последния домакински мач за тази есен за възпитаниците на Христо Джоджов.

Президентът с асистенция при обрата на Балкан срещу Септември-2(ВИДЕО)

Балкан Ботевград  постигна своята 13-та победа от началото на първенството. Той спечели срещу втория тим на Септември София  с 2:1. Домакините направиха обрат, след като първото полувреме губеха с 0:1.