Съдийски наряди за 4-ти кръг в Югозападната трета лига

    Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З

    ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ

    СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

    Трета лига-ЮЗГ   4-ти Кръг- 02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.

БОТЕВ /Ихт/ - МИНЬОР /Пк/                            Ангел  Ангелов  Мартин Венев  Ивайло Цолов-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Стоян Арсов Сф             Делегат: Йонко Гергов

ЧАВДАР - ХЕБЪР-1918                                     Димитър Буров  Любин Димитров  Адриан Ангелов-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Атанас Дреновички Сф   Делегат: Павел Атанасов

ПИРИН /Рз/ - БАЛКАН                                      Петър Григоров  Младен Маринов  Янко Запрянов-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любомир Вушовски Сф   Делегат: Валентин Лазаров

ГЕРМАНЕЯ - БАНСКО                                       Иван Иванов  Теодор Петров  Андрей Горанов-Сф-

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Владислав Борисов Кн    Делегат: Огнян Пешев

ОФК ЕЛИН ПЕЛИН - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ            Тенчо Гошев  Мартин Русев  Павлета Рашкова-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Гергана Цанкова Сф     Делегат: Георги Янков

ВИХРЕН - МАРЕК-1915                                     Васимир Ел-Хатиб  Петър Гешев  Димитър Мекушин-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Костадин Янков Сф        Делегат: Пламен Илиев

БЕЛАСИЦА - СЕПТЕМВРИ /Сим/                         Георги Димитров  Юлиан Тодоров  Иван Василев-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Илия Тончев Сф             Делегат: Николай Марков

СВОБОДА - ПИРИН /ГД/                                   Ивайло Младенов  Стоян Стоянов  Марин Бонев-Кн Кн Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любомир Терзийски Кн   Делегат: Петър Стайков

ЦСКА-1948 София - РИЛСКИ СПОРТИСТ           Станимир Тренчев  Димитър Добромиров  Дарин Иванов-Сф

02.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любомир Павлов Сф       Делегат: Илиан Младенов