Попето вкара на Локомотив Москва,но отборът му падна(ВИДЕО)

Ивелин Попов вкара гол за Ростов, но отборът му загуби с 1:3 от Локомотив (Москва) в централния мач от 22-ия кръг на руската Премиер лига. По този начин "железничарите" се изравниха с Краснодар на второто място в класирането, а Попето и компания са 4-и в подреждането.

За бившия национал това беше гол №4 през сезона. Неговият отбор доминираше до средата на първото полувреме, но получи 3 гола за 8 минути и се срина. След почивката Попов намали от дузпа, но не спаси Ростов от първа загуба за 2020 година. Попов удари и греда през първото полувреме.

Всички на стадиона чакаха домакините да поведат, но се случи точно обратното. В 34-ата минута Криховяк намери топката от ждроб и Песяков успя само да я избие в страничния стълб, след което тя се удари в гърба му и влезе във вратата. Попадението беше записано като автогол на стража на Ростов, а оттук насетне футболистите на карпин рухнаха и бяха безмилостни наказани.

В 38-ата минута Жемалетдинов шутира между няколко бранители, а плонжът на Песяков закъсня - 0:2. В 42-ата минута перфектна контра на "железничарите" завърши с гол на Криховяк, който от малкото наказателно поле заби топката по гредата.. В 62-ата минута обаче Криховяк ненужно фаулира Зайнутдинов в наказателното поле и реферът Вилков посочи бялата точка, въпреки протестите на гостите. Зад топката отново застана капитанът Ивелин Попов, който се разписа от дузпа и срещу ЦСКА. Изпълнението на българина беше перфектно и не остави никакъв шанс на Гилерме.