Пирин Рз спечели местното дерби с Банско

Отборът на Пирин Разлог победи с 2:1 ФК Банско в местното дерби. Срещата бе от 20-ия кръг на Югозападната трета лига.

И трите попадения в срещата паднаха през първото полувреме. Домакините влезнаха по-добре в мача и вкараха два гола само за 5 минути между 14-та и  18 -тата минута. Точни бяха Александър Александров и Красимир Шапкарев. Опитният Петър Лазаров върна едно попадение за Банско в средата на първата част. През второто полувреме възпитаниците на Христо Джоджов доиграха тактически правилно мача и заслужено спечелиха победата. Те взеха и реванш от местния съперник за поражението през август миналата година с 0:1.

Във временното класиране Пирин Разлог е на 8-ма позиция с актив от 27 точки,а Банско е на 6-то място с точка от повече.