Пирин Рз изпусна дубъла на ЦСКА-София

Пирин Разлог и  ЦСКА-София -2 завършиха наравно 1:1 в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига -Зона 2.

Домакините  могат обаче да съжалават  за изпуснатите две важни точки . Головете в мача  паднаха  през второто полувреме. Жабов вкара за ЦСКА -София -2 в 58-та минута след неразбирателство в защитата  на домакините, а за Пирин изравнителния гол бе дело на Иван Иванов в 70-тата минута.Футболистие от Разлог доминираха през цялото второ полувреме,но пропуски  направиха Александър Александров -Аци на два пъти,Любмир Христов ,Лазар Стойчев и Милен Лефтеров в самия край на срещата. Страхотен мач направи  и вратарят на гостите Илия Шаламанов,който е с корени от Петрич,но играе за националния отбор на Австралия.

В следващия кръг Пирин Разлог гостува на Септември Симитли, а  дубълът на ЦСКА-София приема този на Левски.