Пирин Бл срещу Янтра за Купата на БФС при юношите

Днес в сградата на Зоналния съвет на БФС в София бе изтеглен жребият за осминафиналите в турнира за Купата на БФС при децата, юношите младша и старша възраст.

Вижте двойките за първия кръг на националната фаза на надпреварата.

Играе се по два мача на разменено гостуване, при равенство от срещите направо се изпълняват дузпи – и в трите възрасти (деца, юноши младша и юноши старша възраст).

Възможно е да настъпят промени на дати, начални часове и стадиони. Цялата програма в окончателен вид ще бъде готова вероятно утре.

Деца, родени 2004 г.

Първи срещи, 18.10.2017 г., 14:00 часа

19.10.14:00 Черно море (Варна) – ДИТ Спорт (София), ст. „Корабостроител“
11:00 Добруджа (Добрич) – Спартак (Пловдив), ст. „Дружба“, изкуствен терен
Спартак 1919 (Плевен) – ЦСКА-София, „Бели орли“
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив), спортна база „Берое“
11:00 Миньор (Перник) – Лудогорец (Разград), „Стадион на мира“
Ботев (Враца) – Левски (София), ст. „Христо Ботев“
Национал (София) – Локомотив (Пловдив), НСА, изкуствен терен
Етър (Велико Търново) – Черноморец (Бургас), Дебелец

Реванши, 25.10.2017 г., 14:00 часа

11:00 ДИТ – Черно море, „Драгалевци“, официален терен
11:00 Спартак (Пловдив) – Добруджа, ст. „Тодор Диев“
ЦСКА-София – Спартак (Плевен), Панчарево
Ботев (Пловдив) – Берое, „Коматево“
11:00 Лудогорец – Миньор, „Гнездо на орли“, изкуствен терен
11:00 Левски – Ботев (Враца), „Герена“, изкуствен терен
Локомотив (Пловдив) – Национал, „Лаута“, изкуствен терен
Черноморец (Бургас) – Етър, ст. „Черноморец“

Юноши младша възраст, родени 2002 г.

Първи срещи, 25.10.2017 г., 14:00

11:00 Локомотив (Пловдив) – Добруджа (Добрич), „Лаута“
Сливен – Левски-Раковски (София), ст. „Хаджи Димитър“
Лудогорец – Ботев (Пловдив), „Гнездо на орли“, изкуствен терен
11:00 Ботев (Враца) – Берое, ст. „Христо Ботев“
Локомотив (София) – Левски (София), ст. „Локомотив“
Пирин (Благоевград) – Янтра (Габрово), с. Рилци
11:00 Черноморец (Бургас) – Черно море, ст. „Черноморец“
Витоша (Бистрица) – Етър (Велико Търново), ст. „Академик“, 4-ти км

Реванши, 8.11.2017 г., 14:00

11:00 Добруджа – Локомотив (Пловдив), ст. „Дружба“, изкуствен терен
Левски-Раковски – Сливен, ст. „Раковски“
11:00 Ботев (Пловдив) – Лудогорец, „Коматево“
Берое – Ботев (Враца), спортна база „Берое“
Левски – Локомотив (София), „Герена“
Янтра (Габрово) – Пирин (Благоевград)
Черно море – Черноморец, ст. „Корабостроител“
Етър (Велико Търново) – Витоша (Бистрица), Дебелец

Юноши старша възраст, родени 2000 г.

Първи срещи, 25.10.2017 г., 14:00

Ботев (Пловдив) – Чавдар (Етрополе), „Коматево“
11:00 Монтана – Черноморец (Бургас), ст. „Огоста“, изкуствен терен
11:00 Дунав (Русе) – Берое, Русенски университет
Ботев 2002 (Пловдив) – Янтра (Габрово), с. Катуница
Левски (София) – Етър (Велико Търново), „Герена“
15:00 Септември (София) – Локомотив (Пловдив), „Драгалевци“, официален терен
11:00 Черно море (Варна) – Левски-Раковски (София), ст. „Корабостроител“
11:00 ЦСКА-София – Лудогорец (Разград), Панчарево

Реванши, 8.11.2017 г., 14:00

Чавдар (Етрополе) – Ботев (Пловдив), изкуствен терен
11:00 Черноморец (Бургас) – Монтана, ст. „Черноморец“
7.11.14:00 Берое – Дунав (Русе), спортна база „Берое“
11:00 Янтра (Габрово) – Ботев 2002 (Пловдив), „Христо Ботев“
Етър (Велико Търново) – Левски (София), Дебелец
Локомотив (Пловдив) – Септември (София), „Лаута“, изкуствен терен
11:00 Левски-Раковски – Черно море, ст. „Раковски“
14:00 Лудогорец – ЦСКА-София, „Гнездо на орли“, естествен терен