Пирин Бл не успя и срещу 9 от Струмска слава в Радомир

Отборът на Пирин (Благоевград) продължава затъването си и изпадането от професионалния ни футбол изглежда все по-реалистичен сценарий. Днес орлетата загубиха с 0:2 при визитата си на Струмска слава в мач от 22-ия кръг на Втора лига.

Треньорската смяна на Петър Златинов през седмицата не и те загубиха безславно в Радомир. Въпреки че цяло полувреме играха с човек повече, а в самия край на мача и с двама души повече.
Резултатът бе открит от домакините още в 8-та минута, като точен бе Хуан Калдерон. В самия край на полувремето Струмска слава остана с човек по-малко, след като Александър Аспарухов получи червен картон. През втората част домакините стигнаха до второ попадение. Христо Кирев отбеляза в 74-ата минута, В самия край на срещата пък и Димитър Петков бе изгонен, но това не попречи на успеха на играчите на Владимир Димитров.

В класирането Струмска слава е на 10-то място с 26 точки, а Пирин е на предпоследното 18-то място с 15 точки. Орлетата са без победа в официален мач тази календарна година.