Монтана вкара на Пирин ГД 9 гола в контрола

В контролна среща играна в Банско, Монтана разгроми с 9:0 отбора на Пирин Гоце Делчев. Това бе и първа контрола за неврокопчани, като момчетата на Йордан Боздански са точно на 4-ри тренировки.

Резултата откри още в 5-та минута Атанас Илиев, засичайки с глава центриране на Петър Атанасов. Илиев вкара в мача три гола Малко след това Атанасов изведе сам срещу вратаря Борислав Дамянов и юношата на отбора не сбърка. Резултата направи класически привлеченият от Нефтохимик Бургас полузащитник Йордан Йорданов след половин час игра, като  се разписа с глава след центриране от корнер на Атанасов. Пет минути по-късно Илиев вкара втория си гол в мача, а след още две Петър Атанасов се оказа на точното място при едно меле в наказателното поле на Пирин.

Секунди след началото на второто полувреме Йорданов направи 6:0, като асистенцията отново бе на Атанасов. Атанас Илиев оформи своя хеттрик в 56-та минута засичайки с глава центриране на Мирослав Антонов, а две минути по-късно му върна жеста. Крайният резултат оформи Свилен Щерев с далечен удар в 75-та минута.