Миньор Пк с втора победа за седмицата

Миньор отнесе с 4:0 Елин Пелин в среща от 25-ия кръг на Югозападната трета лига. Това би мтора победа през тази седмица за чуковете, които в сряда победиха като гост Германея с 2:1.

Домакините  поведоха в 31-та минута. Хубава триходова акция започната от Илиян Илиев и преминала през Киров бе завършена с глава от Георгиев за 1:0.
Голът на успокоението падна след още половин час игра. Капитанът Илиев центрира и Стоян Кадифчин удвои преднината на „чуковете“. В 78-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като Атанас Георгиев удари с лакет Милчев и бе отстранен от главния рефер Стоян Арсов.
До края на мача Миньор стигна до още две попадения. Първо Кадифчин се възползва от чудесна асистенция на Савов, а две минути преди края Стивън Милчев оформи крайното 4:0.

В класирането Миньор e 8-ми с 34 точки, а Елин Пелин е последното 18-то място с едва 17 точки.