Миньор Пк обърна Пирин Рз в здрав мач

Миньор обърна Пирин (Разлог) с 3:1 в здрав мач от поредния кръг на Трета лига. Срещата премина в много високо темпо и предложи на зрителите много емоции.
Гостите първи достигнаха до гол в 40-та минута, когато Лима центрира отляво и Жозе Моурал отблизо простреля Леонтиев. Авансът на тима от Разлог обаче трая съвсем кратко. Секунди преди края на полувремето Веско Васев посрещна от въздуха зле избита от защитата топка и възстанови равенството.
През втората част двата отбора продължиха да се надиграват. В 54-та минута Павлов пресече пас дълбоко в половината на Пирин, но шутът му премина над вратата. Малко по-късно обратът стана факт. Капитанът на перничани центрира от фаул в 65-та минута, а Васев с глава вкара втория си гол в срещата. Гостите можеха да изравнят след 10 минути игра, но Леонтиев извади шут на Кирев.
Точка в спора сложи Илиян Илиев 180 секунди след като се появи на терена като смяна. Халфът оформи крайното 3:1 с шут от 20 метра.