контрола

Пирин Бл започва контролите срещу Марек

След само седмица почивка отборът на Марек се събира за подготовка на 14-ти юни, понеделник. Първата тренировка за новия сезон е насрочена за 11.00 часа на ст. „Бончук“.

Лъвчетата на Ангел Стойков изпуснаха Северна Македония в контрола

Юношите на България до 19 години завършиха 1:1 със Северна Македония в контролна среща играна на базата на БФС в Бояна. Бехар Фета даде преднина на гостите в 38-ата минута, а Стелиян Добрев изравни след час игра.

Пирин Бл уреди и контрола с Левски!

Левски ще играе контрола срещу Пирин Благоевград като генерална репетиция за двата отбора преди старта на новия сезон в Първа лига, пише Kotasport.com .

Созопол обяви контрола с Пирин Бл

Созопол започва подготовка за Втора лига на 16-и юни /сряда/, а първото занимание е от 17:00 часа на "Арена Созопол". Морският тим вече е готов с програмата от лятната подготовка, като ще изиграе и 7 контролни срещи.

Металург вкара на 5 на Черногорец в контрола

Металург Перник победи като гост с 5:2  лидера в класирането от група “Запад” на окръжната група Черногорец Ноевци в контролна среща . В контролата взеха участие 6 юноши на 14 и 15 годишна възраст от ДЮШ на Металург .

Септември победи в контрола Перун

Отборът на Септември Симитли победи в приятелски мач Перун Кресна със 7:2. В срещата играха футболистите с по-малко участие на официалните мачове за Септември.