Вихрен би Септември у дома

Отборът на Вихрен Сандански победи с 2:1 Септември Симитли у дома в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига. Всичко по-интересно в мача стана преди почивката,когато бяха отбелязани и трите попадения. А и трите бяха дело на футболисти на домакините. Те поведоха с попадения на Томи Костадинов и Даниел Пехливанов,но в последната минута на полувремето Рафаил Пърликов си отбеляза автогол. При попадението на Септември,домакините имаха претенции към главния съдия Георги Димитров,който подмина нарушение срещу откъсващия се сам срещу вратаря Пехливанов, а при последвалата контраатака, гостите стигнаха до папдение.

В следващия кръг Вихрен ще гостува на Рилски спортист, а Септември Симитли пък ще приеме Пирин Разлог.