Ветрен с победа като гост в Лебница

Нова победа за отбора на Ветрен Полена. Момчетата от община Симитли гостуваха на Орел  в Лебница и спечели гостуването си с 2:1. Срещата бе от 11-ия кръг на А ОГ Благоевград - Зона Струма . Това бе 4-на победа за отбора от Полена от началото на сезона.

Срещата започна с домакински натиск. Отборът на Ветрен, обаче овладя играта и създане няколко чисти положения, който бяха пропуснати.След разбъркване в наказателното поле домакините откриха резултата.

Последва мигновен отговор на  гостите и след центриране от ъглов удар и разбъркване домакините си отбелязаха автогол и така завърши първото полувреме.

Второто полувреме започна с активна игра от двата отбора и в 70-та минута  Станислав Николов изведе Иван Найденов, който матира вратаря на домакините и отборът на Ветрен поведе с 2:1.

Резултата до края на мача остана непроменен и гостите се поздравиха с победата.