Септември удари Созопол в Симитли(СНИМКИ)

Отборът на Септември Симитли се върна към победите. Възпитаниците на Тодор Киселичков победиха с 2:0 Созопол в среща от 10-ия кръг на Втора лига.

Илия Мунин откри за домакините в 15-тата минута с първия си гол с екипа на Септември.Момчетата на Маргарит Димов се поокопитиха и изравниха играта. Те стигнаха и до попадение на Венци Гюзелев с глава, отменено от рефера Николай Рамунски заради тънка засада. В началото на втората част в игра влезе и ненапълно възстановения капитан на Созопол Антонио Ласков, който при един опит да изпълни фаул се самоконтузи отново. В 68-та минута Запро Динев засече центриране от въздуха и отблизо оформи крайното 2:0 за Септември.

В класирането Септември е на 7-ма позиция с 15 точки. Отборът от Симитли има пет победи и четири загуби в мачовете си и не признава равенството. Созопол остава 13-ти със 7 пункта.