Пирин Разлог

Пирин Рз удари Левски,ще има трети мач

Волейболистите на Пирин (Разлог) изиграха страхотен мач и вкараха плейофната серия с Левски София в трети мач, след като надиграха съперника с 3:0 (25:17, 25:21, 25:23) във втория четвъртфинален двубой помежду им, изигр

Пирин Рз с драматична победа над Витоша Бистрица

Пирин (Разлог) стигна до драматична победа с 1:0 срещу гостуващия Витоша Бистрица с гол на Благой Родов в 92-ата минута на мача.Той засече с глава топката след центриране от статично положение и донесе успеха на домакин

Пирин Разлог с втора поредна победа

Отборът на Пирин Разлог с първа победа на стадион "Септември" през пролетния дял на първенството в Югозападната Трета лига. И втора поредна за възпитаниците на Христо Джоджов през пролетния полусезон.

Банско би Пирин Рз в Кресна

Банско победи Пирин (Разлог) с 2:1 в контрола, която се игра днес в Кресна. Това бе и първа победа за банскалии в предсезоннните контроли.