Оборище излъга Пирин в Разлог

Отборът на Оборище се наложи като гост над Пирин Разлог с 3:1 в отложен мач от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига - група 2.

Гостите поведоха в резултата в 28-ата минута чрез Иван Георгиев, но в 80-ата Георги Григоров изравни.Само 3 минути по-късно Иван Георгиев възстанови преднината на своя тим, а отново той в 90-та оформи своя хеттрик и крайния резултат. С тази победа отборът от Панагюрище се завърна  в първата петица в подгрупата. Той е точно 5-ти с 18 точки, а Пирин Разлог е на 10-та позиция с 11 пункта. В следващия кръг Оборище гостува в събота на Рилски спортист в Самоков, а Пирин ще играе с Вихрен у дома следващата сряда. Това се налага заради ангажиментите на отбора от Сандански в турнира за купата на България.