ФК Кюстендил

Вихрен без двама срещу Кюстендил за Купата

Двама футболисти са с контузии и отпадат от състава на Вихрен (Сандански) за утрешното важно гостуване на ФК Кюстендил в регионален полуфинал за Купата на Аматьорската лига

Металург не успя да спре ФК Кюстендил в контрола

Едноименният тим на Кюстендил надигра Металург с 3:1 в приятелска среща, играна в Перник.Домакините откриха резултата в 19-ата минута чрез Борислав Никифоров и удържаха аванса си до началото на второто полувреме.

Марек би Кюстендил в мач със 7 гола

Марек победи третодивизионния ФК Кюстендил с 5:2 във втората си проверка. Спарингът се игра на много добри условия на помощния терен „Шмиргело“ в Дупница.

Първо в PIRINSPORT: ФК Кюстендил с трансферен удар

Отборът на ФК Кюстендил осъществи първи зимен трансфер. Това е универсалният Тони Стоичков,научи Pirinsport.com. Той се раздели с Чавдар Етрополе, още по средата на есенния полусезон.