Чудото и Карабах се разминаха с Шампионската лига след дузпи(ВИДЕО)

Норвежкият Мьолде  се класира за плейофите на Шампионската лига, след като победи след изпълнение на дузпи при визитата си на азербайджанския Карабах Агдем.

В редовното време двубоят завърши 0:0. Този резултат се запази и след продълженията, тъй като в 102-ата минута Етзаз Хюсеин от състава на гостите пропусна да се разпише от бялата точка.

Те обаче бяха безпогрешни при последвалото изпълнение на дузпи и така отстраниха своя съперник с общ резултат 6:5. За Карабах точен при своята дузпа беше доскорошният халф на Черно море Патрик Андраде, но отборът все пак отпадна след пропуска на Бадави Гусейнов.

Освен Андраде,част от Карабах от дълги години са благоевградските кондиционни спецове Чудомир Чокаров-Чудото и Марио Митов.