Българи в чужбина

Новини за български спортисти в чужбина

Евдокия Попадинова бележи при нова победа на Лацио в Италия(ВИДЕО)

Женският отбор на Лацио победи с 3:0 като гост Киево. Срещата бе от 24-ия кръг на Серия В при жените в Италия. Футболист №1 при жените у нас - Евдокия Попадинова реализира третото попадение за своя Лацио.

Първо в PIRINSPORT: Бивш футболист на Септември Симитли и Струмска слава подписа в Исландия

Бившият бранител на Септември Симитли и Струмска слава Слави Косов е подписал днес с исландския Нярдвик,научи Pirinsport.com. Нярдвик е част от местната Първа лига /второто ниво/ на футболна Исландия.

БФС смени часа на Пирин-Лудогорец

Спортно-техническата комисия към футболната ни централа взе решение да промени часа на столичното дерби от 28-ия кръг в efbet Лига между отборите на Левски и ЦСКА-София.

ПАОК и Десподов със силен мач в Европа

ПАОК и Кирил Десподов се класираха за четвъртфиналите на Лигата на конференциите. Грандът от Солун победи с 5:1 у дома на „Тумба“ Динамо Загреб и с общ резултат 5:3 продължава напред в турнира.