Берое

Хубчев привлича в Берое халф на Беласица през лятото

Старши треньорът на Берое Петър Хубчев продължава да работи усилено по селекцията за новия сезон. Както самият специалист обяви, само двама са играчите при заралии, които имат договори и за следващата кампания.

Берое привлича до дни Красимир Костов

Берое е много близо до подпис с вратаря на Ботев (Враца) Красимир Костов. 27-годишният бивш вратар на Пирин Благоевград направи силен сезон, като е бил под рамката в 29 шампионатни двубоя.

Бранител от село Кочан се разделя с Берое

Камен Хаджиев и Генадий Ганев се поредните футболисти, които ще напуснат Берое, съобщава “Дспорт”. Двамата не са приели отправените им предложения за намаляване на заплатите и ще си тръгнат от Стара Загора.

Пирин загуби спечелен мач срещу Берое

Пирин загуби драматично с 2:3 от Берое  в мач от 2-ия кръг на efbet Лига. Алиун Фал откри резултата още след 7 минути игра. Седем минути по-късно Красимир Станоев изравни от дузпа.