Беласица отново спря ЦСКА 1948

Отборът на Беласица Петрич отново спря ЦСКА 1948. Комитите завършиха 1:1 с лидера в Югозападна Трета лига. При същия резултат завърши и срещата в София през август миналата година

Попаденията в срещата играна на терена в Село Коларово паднаха през втората част. „Червените“ откриха, след като Александър Смилков си вкара автогол, а в герой за домакините се превърна капитанът Любомир Граминов.

Водачът в класирането изигра изключително слаб двубой на стадиона в Коларево. Тимът на Валентин Илиев рядко създаваше добри атаки, като по-чистите ситуации бяха пред вратата на Емил Михайлов, който в днешната среща бе най-добрият футболист в състава, спасявайки няколко много сериозни положения пред неговата врата. А Ивайло Семерджиев удари и греда за домакините през първата част. Така петричани показаха характер, въпреки че отбора бе напуснат от доста основни и опитни футболисти.