Хебър би и Беласица за 14-та поредна победа

Хебър записа 14-та поредна победа в шампионата на Трета югозападна футболна лига.

В мач от 26-тия кръг хебърци победиха като гости Беласица(Петрич) на тежкия за игра терен в село Коларово и продължават да дишат във врата на лидера ЦСКА 1948, кръг преди директния мач по между им в София.

Все пак в края на полувремето логиката възтържествува и Хебър успя да откри резултата с попадение на Атанас Велев – Крауч.

Станимир Димитров беше подсечен в пеналта на домакините и Волен Чинков посочи без замисляне бялата точка. Руслан Иванов беше безпощаден от 11-тия метър и направи резултата 2:0 за пазарджиклии. Малко по-късно, в 75-тата минута пък завърналият се след дълго отсъствие на терена Ангел Лачов нацели гредата на Беласица.