Елитен рефер за ЦСКА 1948- Септември, жена свири в Ихтиман

  Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З 
  ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ

   СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

 

    Трета лига-ЮЗГ   6-ти Кръг-16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.

 

БОТЕВ /Ихт/ - ЧАВДАР                                    Християна Гутева  Екатерина Маринова  Павлета Рашкова-Сф Пд Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любомир Вушовски Сф            Делегат: Красимир Камберов

ПИРИН /Рз/ - МИНЬОР /Пк/                             Ангел  Ангелов  Веселин Мишев  Георги Тодоров-Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Йордан Воденичаров Бл      Делегат: Златко Благоев

ГЕРМАНЕЯ - ХЕБЪР-1918                                 Вангел Вангелов  Петър Джугански  Георги Георгиев-Сф Сф СфО

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любослав Любомиров Пк          Делегат: Кирил Панайотов

ОФК ЕЛИН ПЕЛИН - БАЛКАН                             Цанко Миндалов  Невелин Гугутков  Стоян Павлов-Пз

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Кристина Георгиева Пз         Делегат: Цветан Цоков

ВИХРЕН - БАНСКО                                          Петър Григоров  Владимир Велев  Любин Димитров-Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Йото Гарабедов Сф                Делегат: Александър Кабзималски

БЕЛАСИЦА - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ                      Георги Николов  Боян Станчев  Александър Събев-Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Иво Исаев Сф                        Делегат: Евгени Йорданов

СВОБОДА - МАРЕК-1915                                  Николай Рамунски  Петър Петров  Мартин Русев-Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Красимир Атанасов Сф           Делегат: Спас Иванов

ЦСКА-1948 София - СЕПТЕМВРИ /Сим/             Николай Йорданов  Драгомир Милев  Станислав Груев-Сф

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Иво Андреев Сф                    Делегат: Валентин Лазаров

РИЛСКИ СПОРТИСТ - ПИРИН /ГД/                    Емилиян Антонов  Николай Спиридонов  Васил Байрактарски-Кн

16.09.2017 г./Събота/ - 17.00 ч.                     4-ти Любомир Терзийски Кн          Делегат: Пламен Коцев