Чудо: Тони Тасев дебютира с два гола за Монтана

Тони Тасев дебютира с два гола за Монтанапри класическата победа с 3:0 над втородивизионния унгарски Чаквари в контролна среща, играна в турския курорт Алания. В последните две години и половина Тасев няма гол в българския футболен елит, въпреки че стигна и до националния отбор.

Най-новото попълнение в зимната селекция на монтанци откри резултата в 36-aта минута. засичайки с глава центриране на Даниел Георгиев.

Бившият футболист на Пирин Благоевград вкара и третия гол за новия си отбор след самостоятелен пробив в 74-aта минута. Седем минути по-рано Борислав Дамянов бе спънат в наказателното поле и от дузпа Атанас Илиев бе точен за 2:0.

Проверката бе изгледана от кмета на Монтана Златко Живков и единия му заместник Тихомир Антонов. В следващата контрола възпитаниците на треньора Ферарио Спасов ще се изправят срещу полския Стал Миелец, като мачът е на 9 февруари.