ЦСКА 1948 би Септември в Симитли с гол в последната секунда

Oтборът на ЦСКА 1948 постигна трудна победа с 2:1 над Септември (Симитли) в контролна среща, която се проведе на стадион "Арена Симитли". Първото попадение в мача реализира Христо Младенов (56). Футболистите на Тодор Киселичков отговориха с гол на Димитър Видев (78). В последните секунди Георги Русев донесе победата на "червените".

Двубоят започна с натиск на "червените". Още в 5-ата минута Борислав Дамянов спечели дузпа. Зад топката застана Галин Иванов, който стреля от бялата точка, но стражът Филип Димитров успя да се справи.

Секунди преди края на първата част Борислав Дамянов бе изгонен от главния съдия, след като получи втори жълт картон. В 56-ата минута Христо Младенов откри резултата на "Арена Симитли". Той се разписа с техничен удар от точката на дузпата.В 78-ата минута Димитър Видев направи страхотен пробив, който завърши с перфектен шут с десния крак, който попадна в мрежата на домакините.

В 86-ата минута Ивайло Климентов нацели горната греда с удар от далечна дистанция.Секунди преди края на проверката "червените" стигнаха до победата. Ивайло Климентов намери в наказателното поле Георги Русев, който технично прехвърли вратаря на Септември, с което донесе успеха на ЦСКА 1948.  Начело на столичния отбор е бившият наставник на Септември Тодор Киселичков.