Банско записа 6-ти пореден мач без победа

Отбоът на Банско продължи яловата си серия и остана без попадение вече 3 кръга, след като фиксира второ поредно нулево реми на своя стадион. След като преди две седмици завърши 0:0 срещу „Пирин“(Гоце Делчев), то и този уикенд стори същото, но срещу „Марек“. По ирония на съдбата и в този домакински мач не мина без изгонен състезател, а името му бе Антонио Арсов, който остави дупничани да играят в намален състав малко над час, след като получи втори жълт картон в 36-та минута. Това обаче също не помогна на козлите, които така и не успяха дори и в даденото от съдията 5-минутно продължение да намерят път към вратата на гостите. От своя страна подопечните на Цветан Видински се бяха строили пред наказателното си поле и играеха на контраатака.

А за домакините койли не пропусна - Руслан Иванов удари греда, Александър Кехайов,Любо Витанов и Георги Фикийн. С това равенство и двата отбора показват че през този сезон ще бъдат типични средняци...