Банско с класика срещу Сливнишки герой

Отборът на ФК Банско победи  с 3:0 Сливнишки герой в среща от 22-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе и най-убедителната победа за козлите за целия сезон. А отборът от планинския курорт е без загуба през пролетта,записа и три поредни победи в актива си. И вече не е на последното място в групата.

Възпитаниците на треньорския тандем Георги Иванов -Ели Марекс вече имат 15 точки в актива си и са на предпоследното 17-то място, с точка повече от Велбъжд Кюстендил.

В мача със Сливнишки герой, футболистите на Банско тотално надиграха съперника си,въпреки че при 0:0 Борислав Хазуров пропусна и дузпа. Пре първото полувреме те удариха  и греда. Трите попадения паднаха след почивката  ибяха дело на Милко Георгиев, Кирил Николов и Уилсън. В следващия кръг Банско ще гостува на Балкан Ботевград.